Newsy

Benvenuti in Italia nagrodzona

Nagrodą w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Food Business Awards 2014, kończy się pierwszy rok działalności marki Benvenuti in Italia. To kolejne zwycięstwo brandów MJM Group SA.

Organizowany po raz trzeci konkurs z nagrodami Food Business Awards 2014 był wyjątkową okazją do prezentacji najlepszych firm i lokali gastronomicznych w Polsce, a także uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli oraz personelu.
W tegorocznej edycji do nagród  nominowane były wszystkie marki z grupy MJM. Benvenuti in Italia została najlepszą „pizzerią działającą w sieci”. – To dla nas zaszczyt i ogromna radość być nagrodzonym po raz kolejny. Rok temu nasz Broaster Chicken Drive zwyciężył w kategorii ”Fast Food”, a Road American Restaurant okazał się najlepszym debiutem konceptu gastronomicznego, mówi Małgorzata Mroczka, prezes MJM Group SA. – Od początku funkcjonowania naszych restauracji ciężko pracujemy na najwyższą jakość. Najpierw tworzymy autorski koncept, a później rozwijamy go, korzystając z wcześniejszych doświadczeń. Na ten sukces pracowaliśmy wszyscy, od właścicieli, dyrektorów, managerów, po pracowników tworzących zespół MJM Group. Widzą to nasi klienci i dostrzegło to też jury konkursu.
Benvenuti in Italia jest najmłodszą z marek MJM Group SA. To klasyczna włoska kuchnia, w której poza typowymi pastami można spróbować ręcznie robionych makaronów w nowej odsłonie np. spaghetti z mulami  i pomidorami, ravioli z ricottą i szpinakiem. Prawdziwym rarytasem, rzadko dostępnym w Polsce, jest carpaccio z ośmiornicy i risotto ze świeżymi owocami morza. Restauracja ma w ofercie także grillowane mięsa (np. jagnięciny, wołowiny), wyborną szynkę prosciutto i uwielbianą przez Polaków włoską pizzę na cienkim cieście. Przepyszna włoska kuchnia nie byłaby tak kusząca bez obłędnych w smaku deserów. W Benvenuti można spróbować delikatnej panna cotta z musem malinowym, klasycznego tiramisu lub słodkiego tortu z ricotty. Przysmaków z Benvenuti spróbować można na razie w Legnicy oraz Pile. – Nagrody w kolejnej edycji Food Business Awards to dla nas potwierdzenie, że nasze działania zmierzają w dobrym kierunku – dodaje Małgorzata Mroczka.