Newsy

Tradycyjna włoska kuchnia w najlepszym wydaniu, czyli Benvenuti in Italia, od 17 października dostępna jest także dla mieszkańców Piły.

Włoskie smaki w Pile: Benvenuti in Italia

Benvenuti in Italia zlokalizowana jest w restauracyjnej strefie nowej galerii handlowej Vivo!Piła, To idealne miejsce na posiłek dla miłośników kuchni śródziemnomorskiej.

Restauracja serwuje wyłącznie dania klasycznej kuchni włoskiej. Wszystkie podawane w Benvenuti makarony wyrabiane są przez kucharzy na miejscu. Ambicją wyszkolonych w Italii kucharzy jest zaskakiwanie smakiem potraw, stąd klientów czekają kulinarne niespodzianki, jak np. spaghetti z owocami morza lub carpaccio z ośmiornicy. Restauracja  ma w ofercie także grillowane mięsa (np. jagnięciny, wołowiny), wyborną szynkę prosciutto i uwielbianą przez Polaków włoską pizzę na cienkim cieście. Przepyszna włoska kuchnia nie byłaby tak kusząca bez obłędnych w smaku deserów. W Benvenuti można spróbować delikatnej panna cotta z musem malinowym, klasycznego tiramisu lub słodkiego tortu z ricotty. Przysmaków z Benvenuti spróbować można na razie w Legnicy oraz właśnie w Pile.